Про нас

Про нас  (щиро, від душі).

Погодьтесь, на фото -  чарівні краєвиди. І це не зарубіжжя. Це українські  пейзажі! І озера тут настільки прозорі, що видно всю придонну рослинність. Найбільше диво, що природа цього краю  ще має силу очищуватись і відновлюватись. Тут ще можна знайти незайманий людиною, унікальний  куточок  природи.

Шацьке поозер’я  славиться  своєю красою. Але ми маємо й інші багатства.  Це народні майстри, які  відтворюють у своїх роботахнеповторність  рідного  краю.  Вони не можуть конкурувати з засиллям закордонного шаблону, бо вкладають у свої вироби щось  більше, ніж просто працю. При підготовці до святкування 600-річчя  Шацька  стало очевидним, що істинно шацький сувенір  знайти важко. Ми задалися ціллю виправити ситуацію. Почали  налагоджувати співпрацю з місцевими майстрами, аналізувати  зразки робіт, вибирати найкращі.

Щиро надіємось, щогості краю повезуть на згадку  дійсно шацькі  сувеніри.Маємо гордитися власними досягненнями!

 

Про нас  ( за  правилами  маркетингу)

Хочете надовго зберегти спогади про літній відпочинок на Шацьких озерах?

     Кращий спосіб - придбати сувенір напам'ять. Для Вас найширший вибір оригінальних шацьких сувенірів ручної роботи. Ви будете приємно здивовані  великим асортиментом виробів. У нас двох однакових зразків не знайдете.

   Відкриємо Вам секрет - ми працюємо з кращими народними умільцями  Шацька. Ви легко зможете підібрати сувеніри для друзів, знайомих і всієї родини, бо  ми постійно оновлюємо асортимент.

     Заходьте  в один з літніх павільйонів «Шацькі сувеніри» і вибирайте  найкращі вироби  про озерний  край.

Background Color
Background Image